Publikacja artykułów

Załóż konto i sprawdź ofertę

Najważniejszą funkcją platformy WhitePress jest pośredniczenie w publikacji artykułów. Współpracując z wydawcami ponad 3000 portali i blogów zapewniamy reklamodawcom duży wybór miejsc publikacji oraz atrakcyjne ceny. Współpraca i proces zamawiania są realizowane w sposób bardzo zautomatyzowany i wygodny.
 

Pozwalamy szybko i wygodnie publikować artykuły
na większości polskich portali.

 

Poprzez WhitePress najcześciej publikowane są artykuły:

Artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany są płatne i może zawierać dowolne treści reklamowe oraz linki. Dobrze przygotowany wzmacnia markę, promuje reklamodawcę lub jego produkty i usługi. Artykuły te są oznaczone jako materiały promocyjne lub przygotowane przez partnera.

Artykuły specjalistyczne - content marketing

Płatne artykuły o wysokiej jakości merytorycznej, publikowane są jako element strategii content marketingowej. Teksty pozwalają wykreować wizerunek eksperta, promować nowe idee, zachęcać do testów produktów.

Notki prasowe i contentowe - PR

Płatna forma publikacji wykorzystywana przez działy public relations. Platforma umożliwia publikowanie tekstów na wskazanych portalach.  Treść notek nie musi być unikalna. Platforma WhitePress umożliwia także bezpłatną dystrybucje notek prasowych w specjalnym module wirtualnych biur prasowych.

Eksperckie artykuły gościnne

Ekspercki artykuł gościnny zawiera obiektywne, rzetelne treści przygotowane przez reklamodawcę. Artykuł nie ma treści reklamowych, ale jest podpisany imieniem i nazwiskiem autora oraz nazwą firmy i linkiem. Wydawcy nie otrzymują wynagrodzenia za publikację eksperckich artykułów gościnnych.


 

 

Zobacz film z prezentacją  platformy WhitePress!

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top