Promocja artykułów

Załóż konto i zwiększ popularność artykułów

W oparciu o integrację z platformą ContentStream każdy użytkownik narzędzia WhitePress może w bardzo szybki i wygodny sposób wykupić promocję artykułu. Promocja obejmuje zakup określonej liczby wizyt internautów, zainteresowanych wybraną treścią. Proces zamawiania jest bardzo wygodny. 
 

WhitePress umożliwia promowanie artykułów, które zostały opublikowane przez naszą platformę, a także dowolnego wartościowego artykułu zewnętrznego.Pozyskiwany ruch pochodzi z sieci ContentStream. Sieć umożliwia kontekstowo-behawioralne wyświetlanie linków do najbardziej interesujących artykułów. Zasięg ContentStream to ponad 15 milionów internautów. Linki wyświetlane są na ponad 1000 polskich serwisach internetowych, w tym na serwisach Grupy WP, Grupy Infor, Grupy Polskapresse i Media Regionalne, Grupy Gremi czy WM.pl. Więcej w artykule opisującym funkcjonalność modułu oraz w artykule, w którym dokonaliśmy uproszczonej analizy jakości ruchu sieci ContentStream.

 

Pozyskany ruch ma wysoką jakość i jest generowany w oparciu
o tematyczną i behawioralną analizę zachowań polskich internautów.

 

Ta forma promocji może dotyczyć tylko wysokiej jakości treści w formie artykułów, infografik, filmów wideo. W takim przypadku jest to bardzo dobra alternatywa w stosunku do zakupu ruchu poprzez np. AdWords. Przy zakupie stosowana jest stała cena za odsłonę.

 

Koszt pozyskania ruchu

Grupa tematyczna  Stawka CPC netto
biznes i firma, finanse, marketing, nieruchomości, prawo, energetyka, transport, gospodarka, przemysł 60 groszy
portale informacyjne, dom i ogórd, budownictwo, motoryzacja, turystyka i podróże, zdrowie i medycyna 55 groszy
AGD i RTV, IT, moda, polityka, psychologia, rodzina i dziecko, ślub, zakupy, uroda 50 groszy
kulinaria, praca, gastronomia, 45 groszy
diety, odchudzanie, edukacja, fotografia, gry komputerowe, kultura, sztuka, zoologia, seks, sport, muzyka, religia, ekologia, historia, rozrywka 40 groszy

 

Najwięksi wydawcy sieci ContentStream

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top