Nasza platforma ułatwia zamawianie opracowania artykułów i infografik, które można wygodnie publikować i promować w dobrych mediach.
Publikacja artykułów

Najważniejszą funkcją platformy WhitePress jest pośredniczenie w publikacji artykułów. Współpracując z wydawcami ponad 3400 portali i blogów zapewniamy reklamodawcom duży wybór miejsc publikacji oraz atrakcyjne ceny. Współpraca i proces zamawiania są realizowane w sposób bardzo zautomatyzowany i wygodny. Szczególnie polecamy oferty, które gwarantują dużą promocję treści.

Czytaj więcej

Publikacja artykułów
Influencer marketing
Influencer marketing

Czy współpraca z blogerami i vlogerami może być przyjemna i efektywna? Musi być! Nasza platforma pozwala na szybkie wyszukanie influencera oraz sprawne przeprowadzenie kampanii.

Czytaj więcej

 

Copywriting i infografiki

Opracowujemy wysokiej jakości artykuły eksperckie i infografiki. Każdy specjalistyczny artykuł lub koncepcja infografiki jest opracowywana przez dziennikarza lub specjalisty z wybranej branży. Treści można wykorzystać na wiele sposobów np. umieścić na swojej stronie lub opublikować na wskazanym portalu.

Czytaj więcej

Copywriting i infografiki
Efektywna promocja treści
Efektywna promocja treści

W oparciu o mechanizm ContentStream można w szybki sposób zamówić promocję artykułu. Promocja obejmuje zakup określonej liczby wizyt internautów, zainteresowanych wybraną treścią. Funkcja umożliwia promocję artykułów eksperckich, płatnych lub dowolnych zewnętrznych. Technologia zapewnia wysokiej jakości ruch przy zachowaniu atrakcyjnej stawki CPC.

Czytaj więcej

Analityka i raportowanie

W oparciu o autorską technologię gromadzimy szczegółowe statystyki popularności artykułów. Raporty w atrakcyjnej formie graficznej są udostępniane w platformie. Analiza umożliwia sprawdzenie wiarygodności wydawców oraz weryfikację efektów publikacji. W raportach przedstawiamy liczbę odsłon i unikalnych wizyt, czas przebywania na artykule, podział ruchu na desktop i mobile oraz wiele innych.

Czytaj więcej

Analityka i raportowanie
Wirtualne biura prasowe
Wirtualne biura prasowe

Biura prasowe opracowane przez WhitePress umożliwiają uporządkowanie procesu tworzenia, publikacji i promocji treści przez małe, średnie i duże firmy. Agencje public relations otrzymują produkt, który bezkosztowo mogą dodać klientom w pakiecie usług własnych.

Czytaj więcej

Aktualna instrukcja platformy jest dostępna w formacie PDF:
Instrukcja WhitePress
Więcej o WhitePress można znaleźć w naszej zakładce FAQ z pytaniami.
WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top