Specjalna oferta współpracy
dla agencji interaktywnych
i domów mediowych
Załóż konto Kontakt z redakcją
Oferujemy partnerom możliwość wygodnego i bezpiecznego świadczenia usług w oparciu o ich własną politykę cenową.
Specjalne ceny i usługi

Realizujemy jednoznaczną politykę cenową wobec wszystkich klientów. Agencje, domy mediowe i klienci premium otrzymują stosowne rabaty w zależności od wartości zamówień i automatyzacji obsługi. Tylko wybrani klienci mają dostęp do wydawców premium i ich wyjątkowych ofert content marketingowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w formacie PDF.

Edukacja

Pomagamy naszym partnerom lepiej świadczyć usługi content marketingu poprzez edukację. Dostarczamy agencjom gotowe prezentacje, przykłady realizacji, cenniki. Szkolimy w zakresie funkcjonalności platformy oraz działań content marketingowych. Prowadzimy tematycznego bloga, publikujemy case-studies oraz wydajemy ebooki.

Wysoka jakość usług

Specjalizujemy się w realizacji wybranych usług content marketingowych. Stale doskonalimy nasze kompetencje i platformę. Naszą przewagą konkurencyjną są autorskie technologie. Dzięki automatyzacji możemy przy niskim poziomie marży zapewnić wysoką jakość usług. Każdy klient ma przydzielonego opiekuna, który jest odpowiedzialny za sprawną realizację usług.

Szacunek i ochrona interesów

Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o szacunek i poufność. Najczęściej działamy w modelu “white label”, czyli pod marka agencji lub bez kontaktu z klientem. Nie konkurujemy z partnerami, zasadniczo nie świadczymy usług agencyjnych. Nie zmieniamy zasad współpracy z partnerami. Nasze ceny i warunki współpracy są jednoznaczne.

Reprezentujesz agencję interaktywną, SEO, CM lub dom mediowy?
Zapraszamy do stałej współpracy.
Zapytania prosimy także kierować na adres: agencja@whitepress.pl
Większość naszych klientów to agencje interaktywne, agencje SEO, domy mediowe. Realizują one usługi samodzielnie przez naszą platformę. Ta forma współpracy gwarantuje najlepszy poziom cenowy i największą szybkość działania.

Załóż konto i rozpocznij pierwszą kampanię
WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top