Aktualności i wydarzenia


Ten dział stworzyliśmy w celu przedstawiania informacji o najważniejszych wydarzeniach i aktualnościach, które pojawią się w branży. Dodatkowo będą tutaj umieszczane relacje ze wszystkich konferencji oraz szkoleń, w których jako WhitePress będziemy brać udział bądź których będziemy mieć przyjemność być patronem medialnym.

Ponadto znajdą się tutaj wywiady oraz informacje o wszystkich znaczących zmianach, jakie przygotowuje dla swoich użytkowników Google. Postaramy się równiez informować o innych zmianach w branży interkatywnej, które mają duży wpływ na działania content marketingowe.


Social Media & Content Marketing na AGH - konkretny kierunek kształcenia!
Social Media & Content Marketing na AGH - konkretny kierunek kształcenia!
Wydział Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie rozpoczął rekrutację na czwartą już edycję studiów podyplomowych „Social Media & Content Marketing”. Studia cieszą się bardzo dobrą opinią u absolwentów, a wśród zalet słuchacze wymieniają możliwość nabycia praktycznych umiejętności, fachową kadrę oraz możliwość nawiązania cennych kontaktów.
Zmiany w projekcie NKS
Podsumowanie projektu NKS
Projekt Nowa Koncepcja SEO kończy swoją dynamikę - choć nadal będziemy publikować artykuły i prowadzić szkolenia z zakresu NKS i link buildingu, zmniejszamy częstotliwość naszych działań. Po tych kilku bardzo intensywnych miesiącach pora na podsumowania projektu - co udało nam się osiągnąć i jaki był odbiór NKS w branży?
Jacek Szlak Opowieści w marketingu
Opowieści w marketingu - recenzja książki
Przedstawiamy krótką i subiektywną recenzję książki Jacka Szlaka, redaktora naczelnego portalu Marketing przy kawie. WhitePress został partnerem publikacji, która powstała w oparciu o prawie 20-letnie doświadczenie marketingowe autora. Czy warto ją kupić?
Zmiany w algorytmach Google
Jakie zmiany zaszły w algorytmie Google w 2015?
Zobacz kilka najważniejszych zmian w algorytmach Google, które zostały wprowadzone w roku 2015. Najistotniejszymi okazały się te, które przyczyniły się do zwiększenia znaczenia ruchu mobilnego dla widoczności stron w wyszukiwarce.
Raport SEO 2015 - liderzy swoich branż
Polecamy "Raport SEO 2015 - liderzy swoich branż"!
Dostępy do pobrania jest już "Raport SEO 2015 - liderzy swoich branż". W raporcie znajdują się informacje na temat tego, jak dla najpopularniejszych branż w Polsce prezentowały się wyniki wyszukiwania na przestrzeni roku. Raport pozwala zaobserwować walki o coraz wyższe miejsca w wynikach wyszukiwania, a także próbę utrzymania się w czołowej stawce. Zachęcamy do pobrania raportu!
content marketing po polsku
Content Marketing po Polsku – recenzja książki
Czy książka "Content Marketing po Polsku" jest warta zakupu? Zanim odpowiem na to pytanie, postaram się podać najważniejsze argumenty za i przeciw. To pierwsza książka o content marketingu w Polsce. Dlatego jej ocena nie jest prosta. Mamy bowiem do czynienia z przewodnikiem, który ze względu na tematykę, sam powinien spełniać najwyższe standardy.
100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.
Chcesz wiedzieć, kto trzęsie polską branżą interaktywną? Jakich nazwisk nie wypada nie znać? Od kogo się uczyć i gdzie szukać swoich inspiracji? Przedstawiamy naszą listę 100 najbardziej wpływowych osób w branży interaktywnej. Jeśli jesteś na początku swojej kariery zawodowej lub działasz już w branży, powinieneś je znać!
seo i pozycjonowanie 2014
Jakim rokiem był 2014 dla polskiej branży SEO?
Rok 2014 przyniósł wiele zmian w procesie pozycjonowania. Pozycjonowania tylko i wyłącznie linkami już nie jest rentowne, dużo ważniejsza jest optymalizacja, treści na stronie oraz usability (UX). Jakie dokładnie zmiany przyniósł ten rok, co z nich wynika? Zapraszamy do artykułu podsumowującego SEO w 2014 roku w Polsce.
Łukasz Chempliński i Bartosz Olejniczak
WPDASH i WPSEO - wywiad z współtwórcami
Wywiad z współtwórcami narzędzi WPDASH I WPSEO - Łukaszem Chempińskim i Bartoszem Olejniczakiem. Możemy się dowiedzieć o źródłach inspiracji, problemach i wyzwaniach ich startup'u oraz planach na przyszłość. Bardzo szczere i bezpośrednie odpowiedzi powinny zaciekawić osoby z branży SEO i startup'owej.
prawo do bycia zapomnianym w google
Prawo do bycia zapomnianym w Google - powiadomienie o usunięciu treści z wyszukiwarki Google
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej potwierdził w maju 2014 roku prawo do bycia zapomnianym w Internecie. Jednak wydawca może poprosić nas o cofnięcie decyzji. Dziś na naszym koncie, które jest powiązane z Google Webmaster Tools, znaleźliśmy email "Powiadomienie o usunięciu treści z wyszukiwarki Google".
Sebastian Jakubiec
Sebastian Jakubiec - wywiad - "ukarani za dobrą treść nie będziemy"
Czy SEO umiera? Czy artykuły eksperckie na różnych serwisach mogą nam zaszkodzić? Co robić, by zaistnieć w sieci, jeśli dopiero co założyliśmy bloga? O tym i innych ważnych dla branży SEO tematach opowiedział nam Sebastian Jakubiec - autor bloga websem.pl, ekspert działający w branży od ponad 7 lat.
certyfikat CEC in SEO
Certyfikat pozycjonera - czyli Certyfikat CEC in SEO
Jak zweryfikować kompetencje pozycjonera, bez odpowiedniej wiedzy? Jest to niezwykle trudne. Jednak w branży SEO pojawił się pomysł nadawania certyfikatów, które potwierdzą wiedzę SEO. Idea jest wprowadzana w życie przez cenioną firmę Wake App. Jej założyciele posiadają dużą wiedzę i znajomość rynku pozycjonerów.
Bloguj, inspiruj, zarabiaj!
Stworzyliśmy nowy moduł dla influencerów.
Zarejestruj się
Zapytaj o ofertę SEO.
Zintegrowane usługi SEO
dla wymagających.
Napisz do nas
Skuteczne narzędzie
wspierające e-Marketing.
Zobacz jak działa platforma
Sprawdź możliwości
Śledź nas na
Facebooku
Zobacz również
WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top