Social Media & Content Marketing na AGH - konkretny kierunek kształcenia!Social Media & Content Marketing na AGH - konkretny kierunek kształcenia!
Wydział Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie rozpoczął rekrutację na czwartą już edycję studiów podyplomowych „Social Media & Content Marketing”. Studia cieszą się bardzo dobrą opinią u absolwentów, a wśród zalet słuchacze wymieniają możliwość nabycia praktycznych umiejętności, fachową kadrę oraz możliwość nawiązania cennych kontaktów. Termin zgłoszeń trwa do 30.09.2016 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Celem studiów podyplomowych „Social Media & Content Marketing” jest wykształcenie specjalistów ds. social media, content managerów, content designerów, community managerów, kreatywnych pracowników działów marketingu, agencji reklamowych, interaktywnych, PR, social media i osób efektywnie budujących własne marki w cyfrowym świecie. Słuchacze poznają strategie i taktyki działań w mediach cyfrowych, zdobędą wiedzę oraz umiejętności praktyczne z zakresu planowania i tworzenia treści, wezmą także w udział w licznych warsztatach i konwersatoriach.

Nowa odświeżona edycja studiów to więcej zajęć z zakresu najnowszych platform społecznościowych i nowego PR-u, jeszcze więcej ćwiczeń praktycznych i warsztatów oraz przebudowana, bardziej efektywna ścieżka edukacyjna. Niezmiennie, wśród wykładowców, znajdą się specjaliści z takich firm, jak m. in.: Social Frame, Think Kong, Socjomania, VML Poland, opcom, Agencja Warszawa, Pracuj.pl. WhitePress i SentiOne są partnerami studiów podyplomowych.

Studia adresowane są do absolwentów szkół wyższych, pracowników agencji reklamowych, interaktywnych i PR, działów marketingu, działaczy w sektorze organizacji pożytku publicznego, pracowników instytucji państwowych i wszystkich osób które rozpoczynają lub planują pracę w branży marketingowej. Inicjatorem i partnerem merytorycznym kierunku jest agencja Social Frame.

Więcej informacji na stronie: www.studiasocialmedia.edu.pl

 

Kontakt

Adrian Gamoń
Opiekun merytoryczny
Tel. 511 153 666
e-mail: adrian.gamon@socialframe.pl

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Nie wysyłamy reklam, nie spamujemy. Zapisz się!
Zobacz także
Komentarze
--Zablokowano-- 2016-11-28, 23:43
Komentarz został zablokowany przez redakcję.
Łukasz 2016-11-13, 21:13
Ciekawy kierunek, na większości uczelni wykładany marketingu zatrzymał się w średniowieczu. :(
specjalista 2016-08-12, 11:24
A jeśli nie chcecie czekać do nowego roku akademickiego na dawkę wiedzy, zapraszam do udziału w webinarze Jak skutecznie pisać teksty, które sprzedaj, na którym dowiecie się m.in.:
Co zrobić, żeby użytkownik spędził na stronie więcej niż 6 sekund?
Jak uniknąć szybkiego znudzenia użytkownika?
Skąd brać pomysły na interesujące teksty?

Rejestracja jest dostępna pod adresem: https://wiedza.callpage.io/jak-pisac-teksty-ktore-sprzedaja
Angelika 2016-07-18, 10:30
Oprócz tego, na AGH są też jeszcze inne bardzo fajne kierunki studiów podyplomowych - wszystkie warte zainteresowania:)
FotoGuzik 2016-07-14, 13:48
Wow! Na uczelni, na której ukończyłam jakiś czas temu studia takie rzeczy? Brawo AGH! Kurczę, dlaczego ja się dopiero teraz o tym dowiaduję? :) Chyba warto rozważyć powrót w uczelniane mury :)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Bloguj, inspiruj, zarabiaj!
Stworzyliśmy nowy moduł dla influencerów.
Zarejestruj się
Zapytaj o ofertę SEO.
Zintegrowane usługi SEO
dla wymagających.
Napisz do nas
Skuteczne narzędzie
wspierające e-Marketing.
Zobacz jak działa platforma
Sprawdź możliwości
Śledź nas na
Facebooku
Zobacz również
WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top