Narzędzia Content Marketingu - e-book!



narzędzia content marketingu
Ponad 150 stron nie wyczerpuje tematu "Narzędzia content marketingu". Jednak jest to pierwsze tak szerokie opracowanie, w którym znajdują się opisy platform, programów i usług dostępnych dla marketerów. Narzędzia zostały podzielone na siedem grup, ze względu na użyteczność w kolejnych etapach realizacji strategii content marketingowych. Są to: poszukiwanie, zbieranie, organizowanie, tworzenie, dystrybucja, promowanie i monitoring.

Prace nad e-bookiem trwały ponad 4 miesiące, a ostatnie tygodnie były bardzo intensywne. Czterech autorów (Paweł Strykowski, Katarzyna Grzesik, Paulina Kamińska i Szymon Słowik) opisało 74 narzędzia.

16 specjalistów z branży przygotowało  komentarze
dotyczące tematyki content marketingu, narzędzi i samego e-booka.
W opracowaniu znajdują się także porady, opisy etapów kampani i reklamy partnerów.

Mamy świadomość, że nie opisaliśmy wszystkich narzędzi, a opublikowane opisy są czasami pobieżne i nie oddają wszystkich istotnych cech programów i platform. Realizacja kampanii content marketingowych składa się z wielu etapów (niektóre nawet pominęliśmy), a w każdym z tych etapów wykorzystywanych jest przynajmniej kilka lub kilkanascie narzędzi. Selekcja tych narzędzi była trudna, a opisanie kilkudziesięciu z nich spowodowało powstanie niezwykle obszernego e-booka. Według niektórych opinii zbyt obszernego.

Mamy ogromną nadzieję, że poniższe opracowanie okaże się użyteczne i spotka się z pozytywnym oddźwiękiem lub konstruktywną krytyką. Będzie to oznaczało, że wysiłek się opłacił i zmotywuje to redakcję WhitePress do stworzenia kolejnych, doskonalszych treści.

Życzymy przyjemnej lektury!

POBIERZ E-BOOKA
NARZĘDZIA CONTENT MARKETINGU
i zapisz się do naszego newslettera – będziesz otrzymywał informacje o najnowszych artykułach. Nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.

 


Przygotowaliśmy także infografikę ze wszystkimi opisanymi narzędziami.

Pobierz infografikę - duży plik JPG

 

 

 

Komentarze
Adam 2016-12-05, 10:01
Wpisalem maila i czekam na potwierdzenie :) Szkoda ze wczesniej nie znalem waszego portalu
Piotr 2016-10-28, 11:18
Super poradnik, z pewnością wykorzystam w codziennej pracy. Dziękuję za udostępnienie.
Sebastian 2016-09-28, 10:10
Kompendium all in one :) dzięki
Angelika 2016-09-20, 15:46
Bardzo fajna pozycja, napisana w ciekawy i przystępny sposób, a co najważniejsze - zawiera dużo przydatnej wiedzy na temat content marketingu! :)
Andrzej 2016-09-03, 20:37
Z tym audiobookiem byłaby super sprawa :)
Roman 2016-08-30, 15:06
Czytałem - pozycja warta uwagi, zwłaszcza dla początkujących.
Dariusz 2016-08-08, 14:49
Wykonaliście kawał dobrej pracy, zawarta w książce wiedza jest na wagę złota, dziękuję
Broker Forex 2016-07-25, 13:58
Zdecydowanie dobra wiedza zawarta w ebooku zwiększa konwersję.
Artur 2016-07-17, 23:15
Super! Biorę się za czytanie!
Kamil 2016-06-29, 10:08
Sam piszę ebooki ale zawsze mam ten sam problem. Napiszę kilka stron i już nie mam o czym pisać, dodam jeszcze trochę "lania wody" i wychodzi jako taki kilku stronowy poradnik/ebook . Nie wiem jak to możliwe żeby w cztery osoby napisać tak obszerny ebook i to jeszcze go później za darmo udostępniać :-O Normalnie szok
Bartek 2015-11-16, 17:24
Super, że udostępniacie taką wiedzę.
Maksymilian Śleziak 2015-08-25, 12:54
Świetny poradnik, dobra robota. Własnie poleciłem dalej :-)
eber 2015-07-12, 14:43
Bardzo ciekawe zestawienie.
Kinga 2015-07-08, 17:24
Zaraz zabieram się do lektury :)
Monika 2015-07-03, 14:19
Czas na lekturę. Dzięki :)
Copywriter 2015-06-28, 17:45
Pewnie trudno było się zatrzymać na 74! :)

Dodaję od siebie StayFocusd, który nokautuje facebooka na określony czas i pomaga odzyskać mnóstwo czasu ;)
Aleksandra B 2015-06-27, 11:39
Świetna sprawa. Kawał pracy w to włożyliście! Gratulacje!
Katarzyna Dereń 2015-06-25, 18:37
E-book pobrany. Dzięki!
Grzesiek 2015-06-25, 16:40
Wygląda Ciekawie :) Pewnie jak wszystkie ebooki poczeka kilka miesięcy/tygodni na przeczytanie ale na pewno przyjdzie na niego czas.
WhitePress 2015-06-24, 19:40
Jacku - pomyślimy kiedyś nad tym ;)
Łukasz Kaźmierczak 2015-06-24, 19:34
Ebook już pobrany, czeka na weekend :P
Oskar 2015-06-24, 16:39
Świetny poradnik. Przy okazji polecam Whitepress. Korzystałem i pewnie jeszcze skorzystam :)
Jacek 2015-06-24, 15:46
150 stron? Proszę o audiobooka ;)
Dominik 2015-06-24, 09:27
Świetna robota! Dzięki!
Tomek 2015-06-23, 15:38
Ale się napracowaliście. Wielkie dzięki ;) Potężne źródło wiedzy!
Łukasz 2015-06-23, 14:23
Kawał pracy wykonaliście. Zabieram się za lekturę.