WhitePress partnerem E-book'a „SEO Content Marketing”


« lista aktualności
2016-09-14

Zdaniem wielu właścicieli stron i osób zarządzających treściami „optymalizacja witryny” jest terminem zarezerwowanym wyłącznie dla pozycjonerów. Tymczasem każdy kto publikuje materiały na stronach www, może dzięki nim osiągnąć korzyści SEO. O tym właśnie traktuje bezpłatny e-book „SEO Content Marketing” od SeoStation.

 

SeoStation, czołowy gracz na rynku monitorowania efektów pozycjonowania, opublikował e-booka, o tym jak dobrze zoptymalizowane materiały emitowane na stronach www, mogą zwiększyć na nich ruch i wpłynąć na pozycję w Google. W publikacji znajdują się odpowiedzi na pytania, m.in.: jak dobierać słowa kluczowe, jak optymalizować materiały promocyjne pod kątem SEO, jak mierzyć efekty działań.

Ta pozycja jest szczególnie polecana właścicielom stron www, specjalistom ds. marketingu internetowego, osobom odpowiedzialnym za umieszczanie treści w serwisach i SEO-wcom.

Publikacja SeoStation została stworzona przez duet Martę Gryszko (w branży SEO znana jako Lexy) i Karolinę Gudecką, zajmująca się marketingiem i promocją. Nowa Koncepcja SEO jest jednym z partnerów wydania. Pozostałymi partnerami są: Brandle, Clusteric, Dziennik Internautów, Magazyn Online Marketing Polska, Nowy Marketing. SeoStation to narzędzie dla właścicieli stron i agencji SEO, umożliwiające wygodne monitorowanie efektów pozycjonowania. SeoStation od 5 lat wspiera polskich SEO-wców!

Zobacz także

Platforma wspomagająca Influencer Marketing od WhitePress
Po dziewięciu miesiącach przygotowań WhitePress udostępnia nowatorską platformę do współpracy z blogerami i vlogerami. Na starcie agencje i klienci otrzymują ...
Zapraszamy na IV edycję konferencji Makreting Progress spod znaku nowej roli marketingu
Marketing się zmienia. Nie chodzi tu tylko o metody, których używają marketerzy, by przyciągnąć do firmy klientów. Rozwój technologii, a ...
WhitePress partnerem badania zarobków mieszkańców Śląska
Śląski rynek pracy ma swoje mocne i słabe strony, jednak od kilkunastu lat rozwija się bardzo intensywnie. Regionalne Portale Pracy ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Zapytaj o ofertę.
Najlepsze kampanie content
marketingowe tylko z nami.
Napisz do nas
Skuteczne narzędzie
wspierające e-Marketing.
Zobacz jak działa platforma
Sprawdź możliwości
Śledź nas na
Facebooku
WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top