Spotkajmy się na See Bloggers


« lista aktualności
2016-07-19

Już 23-24 lipca polscy blogerzy, vlogerzy i twórcy internetowi spotkają się na czwartej edycji See Blogers. 9 stref edukacyjnych, 1000 uczestników i 50 specjalistów gwarantuje, że na największym wydarzeniu dla influencerów będzie się działo!

Influencerzy przenoszą się nad Bałtyk

W ten weekend Gdynia stanie się stolicą polskiej blogosfery. Nic dziwnego, że w kalendarzu wielu twórców internetowych konferencja See Bloggers jest już obowiązkową pozycją. Organizatorzy jak co roku zadbali o atrakcje dla uczestników. W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym powstanie 9 stref, a w każdej z nich przez 2 dni będą się odbywać wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne, a nawet pojedynki blogerów.

- Czwarta edycja See Bloggers będzie jednocześnie największa, a polscy twórcy internetowi udowadniają, że warto organizować tego typu spotkania – mówi Jakub Zając, współorganizator See Bloggers – aktywny networking, w jaki mogą się włączyć jest nieoceniony, a zebrane kontakty mogą zaowocować nawiązaniem nowych znajomości biznesowych. Czy można zatem połączyć twórczość internetową z biznesem? Jak najbardziej.

Edukacja w 9-ciu odsłonach

Każda ze stref edukacyjnych będzie miała swojego opiekuna, a odbywające się w nich warsztaty poprowadzą eksperci i popularni twórcy internetowi. Ania i Jakub Zając, autorzy bloga fashionable.com.pl obejmą pieczę nad główną strefą edukacyjną, opiekunem strefy parentingowej będzie Malwina Bakalarz z Bakusiowo.pl, a strefę active poprowadzą Kasia Kępka i Szymon Gaś, czyli duet GYMBREAK. Wśród prelegentów są także Maciej Dąbrowski, Robert Biedroń i Magdalena Kostyszyn.

Jakich warsztatów mogą spodziewać się uczestnicy? Będzie naprawdę różnorodnie. W strefie Photo&Travel odbędą się warsztaty fotograficzne, w strefie Cooking kulinarne bitwy blogerów, a w strefie Beauty panel dyskusyjny na temat zdrowego odżywiania. Głównym celem organizatorów jest edukacja blogerów i innych twórców internetowych.

Podczas tegorocznej edycji skupiamy jeszcze większą uwagę na twórcach internetowych działających nie tylko w strefie blogowej – twierdzi Jakub Zając – media społecznościowe rozwijają się w niezwykłym tempie, dlatego na lipcowym festiwalu pojawią się również wpływowi użytkownicy Snapchata, Instagrama czy YouTube.

I coś jeszcze

Wiedza, wiedzą, ale See Blogerers to także rozrywka i szansa integracji z innymi influencerami oraz osobami z branży. Po konferencji wszyscy uczestnicy są zaproszeni na afterparty. Znamy już temat przewodni imprezy. Organizatorzy zachęcają do stylizacji boho. Jedną z 9-ciu stref będzie stfera Active na plaży. Tabata czy boot camp podczas konferencji? Na See Blogers to możliwe.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.seebloggers.pl oraz Facebooku.

Ekipa WhitePress i redakcja Influencer.PL pakuje walizki i pędzi do Gdyni. A Wy?

Zobacz także

Platforma wspomagająca Influencer Marketing od WhitePress
Po dziewięciu miesiącach przygotowań WhitePress udostępnia nowatorską platformę do współpracy z blogerami i vlogerami. Na starcie agencje i klienci otrzymują ...
Zapraszamy na IV edycję konferencji Makreting Progress spod znaku nowej roli marketingu
Marketing się zmienia. Nie chodzi tu tylko o metody, których używają marketerzy, by przyciągnąć do firmy klientów. Rozwój technologii, a ...
WhitePress partnerem E-book'a „SEO Content Marketing”
Zdaniem wielu właścicieli stron i osób zarządzających treściami „optymalizacja witryny” jest terminem zarezerwowanym wyłącznie dla pozycjonerów. Tymczasem każdy kto publikuje ...
Komentarze
Mikołaj 2017-02-03, 23:49
Czy w tym roku szykuje się podobne spotkanie blogerów?
MatczyneFanaberie 2016-07-20, 11:41
Zatem do zobaczenia :)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Zapytaj o ofertę.
Najlepsze kampanie content
marketingowe tylko z nami.
Napisz do nas
Skuteczne narzędzie
wspierające e-Marketing.
Zobacz jak działa platforma
Sprawdź możliwości
Śledź nas na
Facebooku
WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top