Influencer.pl - projekt content marketingowy WhitePress


« lista aktualności
2016-07-08

WhitePress wierzy w skuteczność działań content marketingowych i w ramach promocji nowego modułu dla influencerów rozpoczyna największy w swojej historii projekt contentowy. Właśnie powstał portal www.influencer.pl, na którym będą publikowane porady oraz aktualności z życia polskich blogerów, vlogerów i influencerów publikujących w innych platformach społecznościowych.

Portal Influencer.PL wystartował 1 lipca i już w pierwszym tygodniu zostało na nim opublikowanych kilkadziesiąt tekstów - poradników oraz aktualności i wywiadów. Niektóre treści odnotowały już kilka tysięcy odsłon.

Seriws został podzielony na kilka sekcji:

  • POLECAMY - WYBÓR REDAKCJI - to artykuły, które redakcja wybiera jako najciekawsze i aktualne,
  • AKTUALNOŚCI - to newsy z życia influencerów, agencji, case stusies i zapowiedzi oraz relacje z wydarzeń,
  • PORADY DLA BLOGERÓW, VLOGERÓW I AGENCJI - seria porad związanych z influencer marketingiem,
  • WYWIADY, PREZENTACJE - rozbudowane wywiady z blogerami i youtuberami. Każdy wywiad jest opatrzony autorskim rysunkiem wykonanym na zlecenie redakcji portalu oraz opisem bloga lub sylwetką influencera,
  • SOCIAL MEDIA - INFORMACJE, RANKINGI, PORADY - czyli wszystko co warto wiedzieć o social media.

Wybrane porady (ze względu na optymalizację SEO) znajdują się na razie w domenie www.whitepress.pl. Docelowo wszystkie nowe treści będą już umieszczane w domenie www.influencer.pl.

Podstawowym celem serwisu jest promocja pojęcia influencer marketing oraz nowego modułu WhitePress. Budżet projektu to ponad 100000 zł netto na lata 2016 i 2017. Celem jest osiągnięcie ruchu na poziomie 100 tysięcy UU miesięcznie, który ma się przekładać na 500-1000 rejestracji miesięcznie w nowym module (rejestracja: https://www.whitepress.pl/influencer).

Za redagowanie serwisu odpowiedzialne są Patrycja Górecka i Dorota Gryglak. Patrycja i Dorota opowiadają o projekcie (uwaga - należy oglądać z przymrużeniem oka):

Zobacz także

Platforma wspomagająca Influencer Marketing od WhitePress
Po dziewięciu miesiącach przygotowań WhitePress udostępnia nowatorską platformę do współpracy z blogerami i vlogerami. Na starcie agencje i klienci otrzymują ...
Zapraszamy na IV edycję konferencji Makreting Progress spod znaku nowej roli marketingu
Marketing się zmienia. Nie chodzi tu tylko o metody, których używają marketerzy, by przyciągnąć do firmy klientów. Rozwój technologii, a ...
WhitePress partnerem E-book'a „SEO Content Marketing”
Zdaniem wielu właścicieli stron i osób zarządzających treściami „optymalizacja witryny” jest terminem zarezerwowanym wyłącznie dla pozycjonerów. Tymczasem każdy kto publikuje ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Zapytaj o ofertę.
Najlepsze kampanie content
marketingowe tylko z nami.
Napisz do nas
Skuteczne narzędzie
wspierające e-Marketing.
Zobacz jak działa platforma
Sprawdź możliwości
Śledź nas na
Facebooku
WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top