Integracja z Netsprint - promujemy artykuły - nowy moduł w WhitePress


« lista aktualności
2014-10-13

Jak zwiększyć ruch na opublikowanym artykule? Teraz wystarczy wejść do platformy WhitePress i wykupić kampanię promocyjną. Uzyskamy wartościowy, tematyczny i niedrogi ruch. Wszystko dzięki integracji naszej platformy z rozwiązaniem ContentStream firmy Netsprint. Wprowadzony moduł to naturalny krok w kierunku utworzenia kompleksowej platformy wspomagającej działania content marketingowe.

WhitePress – wydawca platformy wspomagającej działania content marketingowe i Netsprint – właściciel sieci content marketingowej ContentStream zintegrowały rozwiązania. Teraz reklamodawcy będą mogli promować artykuły opublikowane poprzez WhitePress w największej sieci content marketingu w Polsce.

Rozwiązania obu firm z obszaru content marketingu wzajemnie się uzupełniają. Funkcjonalność platformy WhitePress umożliwiała do tej pory publikację treści i raportowanie. Teraz, dzięki współpracy z Netsprint, każdy artykuł opublikowany poprzez platformę, a także dowolny artykuł zewnętrzny może być promowany w oparciu o atrakcyjne stawki CPC. Wszystko to jest rozwiązane w sposób wygodny i sprowadza się do uzupełnienia lub weryfikacji kilku pól i potwierdzenia kampanii.

 

Nowy moduł oznacza duże rozszerzenie funkcjonalności platformy WhitePress.

W ramach platformy możliwe jest przygotowanie, dystrybucja i promocja artykułów. 

 

Dzięki integracji platform cały proces jest zautomatyzowany. Dotyczy to także tworzenia samej kampanii, płatności oraz fakturowania. Już w trakcie trwania kampanii i po jej zakończeniu osoba zlecająca promocję widzi podstawowy raport określający zasięg i skuteczność kampanii z podziałem na dni.

 

Dlaczego warto?

Bez względu czy artykuł jest publikowany na własnej stronie czy zewnętrznej, warto zadbać o jego promocję. Szczególnie jeśli przygotowane treści są wartościowe i unikalne. Zaproponowane rozwiązane ma wiele zalet:

  • stawka CPC wynosi od 40 do 60 groszy - a to jest bardzo atrakcyjna cena w szczególności w porównaniu z innymi formami rozliczeń np. Adwords
  • ruch ma wysoką jakość i pochodzi z sieci ContentStream; sieć ta publikuje odnośniki w oparciu o tematyczną i behawioralną analizę zachowań internautów
  • proces jest bardzo wygodny i odbywa się wewnątrz panelu WhitePress, który automatyzuje i ułatwia wiele czynności.


 

Jak to działa?

Każdy zarejestrowany wydawca lub reklamodawca ma teraz dostępną zakładkę "Promocja artykułów". Może promować artykuł, który został opublikowany przy pośrednictwie WhitePress lub zupełnie niezwiązany wcześniej z naszą platformą.

Opcja promowania jest dostępna dla Wydawców i Reklamodawców.

  

W przypadku kiedy wybieramy artykuł już istniejący w platformie wystarczy potwierdzić lub zmodyfikować informacje. W przypadku artykułu zewnętrznego należy uzupełnić wszystkie informacje o kampanii:

 

Po zapisaniu danych należy zatwierdzić kampanię. W tym momencie zostaniemy spytani o liczbę kliknięć (odsłon) jaką chcemy zakupić:

 

Po zatwierdzeniu kampanii przez redakcję zostaniemy o tym poinformowani. Od tego momeny możemy na bieżąco śledzić podstawowe parametry naszej promocji z podziałem na kolejne dni.
 

 

 

Netsprint - przedstawiamy partnera

Netsprint Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się polska firma z branży nowych technologii. Spółka istnieje od 2001 roku i specjalizuje się w rozwiązaniach technologicznych wspierających marketing internetowy. Korzystają z nich największe firmy internetowe na kluczowych rynkach europejskich.

Najważniejsze obszary funkcjonowania Spółki to: reklama kontekstowa i behawioralna, Audience Targeting i personalizacja przekazu (zarówno treści jak i reklam), Real Time Bidding, Content Marketing, zwiększanie konwersji na stronie WWW (wyszukiwanie oraz personalizacja). Firma dostarcza rozwiązania m.in. z zakresu: reklamy spersonalizowanej, Audience Buying w sieciach Adkontekst i ContentStream, oraz analityki użytkowników za pomocą Adkontekst Audience Report.

ContentStream jest narzędziem, które umożliwia promocję artykułów i innych treści takich jak poradniki, informatory, wpisy z blogów, szczegółowe opisy produktów, infografiki i filmy. Umożliwia w sposób efektywny i angażujący dotarcie do nowych użytkowników dzięki promocji opartej na dostarczeniu wartości grupie docelowej.  Sieć umożliwia kontekstowo-behawioralne wyświetlanie linków do najbardziej interesujących artykułów. Zasięg ContentStream to ponad 15 milionów internautów. Linki wyświetlane są na ponad 1000 polskich serwisach internetowych, w tym na serwisach Grupy WP, Grupy Infor, Grupy Polskapresse i Media Regionalne, Grupy Gremi, czy WM.pl.

Zobacz także

Platforma wspomagająca Influencer Marketing od WhitePress
Po dziewięciu miesiącach przygotowań WhitePress udostępnia nowatorską platformę do współpracy z blogerami i vlogerami. Na starcie agencje i klienci otrzymują ...
Zapraszamy na IV edycję konferencji Makreting Progress spod znaku nowej roli marketingu
Marketing się zmienia. Nie chodzi tu tylko o metody, których używają marketerzy, by przyciągnąć do firmy klientów. Rozwój technologii, a ...
WhitePress partnerem E-book'a „SEO Content Marketing”
Zdaniem wielu właścicieli stron i osób zarządzających treściami „optymalizacja witryny” jest terminem zarezerwowanym wyłącznie dla pozycjonerów. Tymczasem każdy kto publikuje ...
Komentarze
Igor 2014-10-14, 17:02
Przydałyby się mniejsze i tańsze pakiety.
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Zapytaj o ofertę.
Najlepsze kampanie content
marketingowe tylko z nami.
Napisz do nas
Skuteczne narzędzie
wspierające e-Marketing.
Zobacz jak działa platforma
Sprawdź możliwości
Śledź nas na
Facebooku
WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top